Něco o mně Ambra von Bobble

Jmenuji se Ambra von Bobble. Jméno mám po své mamince, také Ambře, páníčkům se moc líbilo. Jinak na mě volají různě, třeba Ambruško, Bambulko, Aminko, Amí, Bambule a tak podobně. Slyším na všechno, ale nejraději mám asi Bambulku.

Jsem hovawartí dáma, mám už ve své sbírce spoustu úspěchů, naposledy jsem získala titul Polský šampion. Z dřívějška mám už i titul Český junior šampion. Získala jsem mnoho ocenění CAJC, CAC, CACIB, no prostě svým páníčkům dělám ohromnou radost.

Narodila jsem se 29. března 2012 ve smečce von Bobble, chovatelce Dáše Kozlíkové. Mamina je Ambra Hali Gali a otec je Nasthus Animagus. Mám ještě 5 dalších sourozenců, Arnieho, Artabana, Artuše, Atishu a Astu.

Už od malinka jsem temperamentní všudybylka, všude vlezu, všechno vyčmuchám, no někdy to se mnou zbytek mojí smečky opravdu nemá jednoduché. Ale jinak jsem dobračka a svojí lidskou smečku opravdu miluju. Nejvíc asi mojí paničku Ilonku.

Další úspěchy a momentky jsou na následujících stránkách webu. Takže HAF, HAF, doufám že se Vám stránky budou líbit.

Datum narozeni: 29.3.2012
Datum úmrtí: 23.10.2018 - rakovina plic
Můj svodový kód: 5/3a/N3
Můj bonitační kód: 5/3a/L1,S1/S
Zdraví: DKK 0/0, DLK 0/0
Výstavy: Polský šampion, Český Junior Šampion, 17x výborná (8x V1, 4x V2, 2x V3, 1x V4, 2x V), 2x BOS, 2x CACIB, 4x CAC, CAC ČMKU, 3x CAC PL (CWC), 2x CAJC, 1x BOJ, Nejlepší fena (BB), Res.CAC, Res.CACIB, (z toho na klubových výstavách 1x V2, 1x V)
Zkoušky: ZOP