Andy z Opárenských hvozdů Vrh A

Andy je černoznakatá fenka z vrhu A. Narodila se jako poslední, pátá, v pátek dne 24.3.2017 ve 6:40 hodin ráno. Po narození vážila 483 g.
Jméno Andy jí vybrala její budoucí panička, Jana Vavrušková.

Andy je od narození pěkná dračice, nešla ani pořádně zvážit. Ráda se prosazuje. Umí se ozvat, když se jí něco nelíbí :-)

Andynka, černoznakanda, začala používat nožky přesně k tomu, k čemu jsou určeny. Už chodí, no spíš se batolí, ale dostane vždy přesně tam, kam potřebuje. Začala se hlasově projevovat štěkatáním a broukáním. 
Už otevírá očička, reaguje na vnější světelné podněty, jako je např. blesk foťáku.
Ráda se pomazlí, v náručí se vždy uklidní a utiší.
Ač je ohromná pohodářka, tak u krmení začne být vždy hodně dravá, hotová dračice. Zkouší vždy ještě po krmení všechny cecíky, jestli ještě přecejenom něco nezbylo, co by se dalo sníst;-) Po jídle se vždy odvalí a usne. A zase je z ní pohodovej a klidnej andílek. Usínání většinou doprovází spokojeným broukáním.

Aktuálně k 4.4.2017 váží už 1550 g.

Tak už máme první následovnici naší Ambrušky. Andy z Opárenských hvozdů se svou paničkou prošli křestem na Mezinárodní výstavě psů v Českých Budějovicích v neděli 8.10.2017.
No a jak to dopadlo? No prostě skvěle.
Posuzoval pan Antonín Karban a co o naší Andynce řekl?
Andynka dostala hodnocení Velmi nadějný 1. Takže super;-) VN při prezentaci, zatím korektní stavba těla, VN hlava, VN úhlení, VN horní i spodní linie, s pěknou VN mechanikou pánevních končetin. Takže opravdu super.
Andynka i panička se krásně předvedly a dopadli výborně. Velká gratulace oběma ;-) Obě si to užili.

Takže tu máme nové informace o naší Hovawártí slečně Andy z Opárenských hvozdů.
Andynka prospívá velice dobře, už dorůstá maminu Ambrušku, má podobné grimasy jako její mamča, krásně se umí usmívat jak je vidno i z fotek, které nám poskytli její páníčci Vavruškovi. Nádherné fotky od fotografky.
Andynka si žije v Jižních Čechách, ve Vodňanech, v rodině Vavrušků, kde jak je vidno i z fotek, jí milují jak malý tak i velcí páníčci;-)