Ali z Opárenských hvozdů Vrh A

Ali je pejsek z vrhu A, černý se znaky. Narodil se jako čtvrtý, 24.3.2017 ve 6:20 hodin ráno. Po narození vážil 488 g.
Ali už má také svojí lidskou smečku. Jméno Ali vybrali jeho budoucí paníčci, Kamila Lišková s rodinou.

Ali je od narození pohodový pejsek, rád se pořádně napucne a pak odpočívá. Pokud se mu něco nelíbí, umí se i ozvat. Snaží se vždycky po jidle najít svůj klídek, zaléza pod povlak, do rohů a řádně odpočívá. Má rád svůj klid.

Ali, černoznakáč, už taky začal běhat a cestovat neustále po celé bedně. Už chodí, no spíš se batolí, dostane se vždy přesně tam, kam potřebuje. Začal štěkat, stále si brouká. Když se napucne je dokonale spokojený. Zaleze si někam do rohu bedny a hluboce odpočívá. Často se mu něco zdá, protože ze spaní běhá, brouká si, kroutí se.
Zatím se moc nechce mazlit, v náručí vždy začne honit cecík, je to hold chlap;-) Pořád by jenom jedl;-)))
Většinou je u krmení hned jak mamina zalehne, napucne se, odvalí se a usne. Usínání většinou doprovází spokojeným broukáním.

Aktuálně k 4.4.2017 váží už 1550 g.

V listopadu jsme dostali pár fotek našeho štěněčího kluka Ali z Opárenských hvozdů.
Z našeho drobečka už se stal pořádnej chlapák. Ali roste jako z vody, už má přes 30 kg a připadá nám, že už velikostně dorůstá maminu Ambru. Už 2. týden zvedá nohu a značkuje rajón, pravděpodobně mu začala puberta. Prosazuje si stále svojí, jako bychom to neznali od maminy;-) Už začíná hlídat jak Ambra. Začíná mít hluboký chlapský hlas.

Žije si na Severu Čech, v Krásné Lípě na Děčínsku, jak vidno z fotek, činí se na cvičáku a dělá velké pokroky. Hold dělá paníčkům velkou radost.